Kontakt oss

Tlf. nr. 51 81 68 60

Spørsmål, forespørsler etc. sendes på post@matboden.no

Bestillinger sendes til bestilling@matboden.no

Faktura spørsmål kan sendes til faktura@matboden.no



stein-erik-0b0c985837c005985fc804976f23238e

Stein Erik Alvestad

Daglig leder og kokk

Tlf: 473 08 508
Epost: steini@matboden.no



calk-2d0474f627e9a26a7199f00107db864f

Carl Erik Aadnøy

Kokk og partner

Tlf: 905 24 247
Epost: calk@matboden.no

bestillinger, spørsmål vedr. menyer, innkjøp, kantinedrift

stian-facebook-cd4cf88cd4ee1b52612560e9ea166206

Stian Sjøberg

Salgs- og markedssjef

Tlf: 932 14 360
Epost: stian@matboden.no

salg, markedsføring, selskapslokaler, møtelokaler

anders-47ee0c6b9e859d0267551cf6aaacac44

Anders Stokkebø

Kjøkkensjef

Tlf: 452 06 685
Epost: anders@matboden.no

kokk, lærling ansvarlig, matansvarlig

karianne-5ec8cd6adf2a7272714b24454e55c8a1

Karianne Hinna

Økonomi/regnskap

Tlf: 913 47 836
Epost: karianne@matboden.no

fakturering, økonomi, regnskap, etc.

monica-0dfe2fda3c436fadcc5062a2f7e3f326

Monica Steen

Butikkmatansvarlig

Tlf: 476 73 649

Kontaktperson butikk- bestillinger/spørsmål

kenneth-9d5523dbc11fc2eaf012f2616bf4d584

Kenneth Hviding

Kantineansvarlig Oceaneering

Tlf: 995 82 528
Epost: kenneth@matboden-rogaland.no

anbjorg-fc4eddaa3037479e5b29727432e99a84

Annbjørg Larsen

Kantineansvarlig Skagen Fondene

Tlf: 913 95 316
Epost: kokkene@skagenfondene.no

oystein-6104b5fb3f267701d2d08ae519352301

Øystein Ravndal

Kantineansvarlig Centrica

Tlf: 484 74 942
Epost: oystein.ravndal@centrica.com